Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8502 Публикации в 1218 Теми от 203 Членове Последен член: Koki
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: « 1 2 3 Изпечатай
Автор Тема: Mоторист!!!!!!!!! Моторджия!!!!!!!!!!! Рокер!!!!!!!!!!!!!!  (Прочетена 9052 пъти)
samotnika
Гост
« Отговор #30 -: Март 10, 2010, 07:28:14 »

Нещо занемарихме тази тема.Я да видим имали какво още да се каже? Танц Танц Танц
Активен
къната
Full Member
Публикации: 108

Профил
« Отговор #31 -: Март 11, 2010, 09:44:25 »

Аз предлагам да и сложим три ей такива знака !!!  и да открием нова тема   КРЪЧМА- СВЪРТАЛИЩЕ- ИЛИ МОТОКЛУБ.  от какво имаме нужда?Huh??? ние учасниците в клуб морски братя.
Активен

Има ли мисъл има ли чувство ето тогава става изкуство!!!
Pecata
Sr. Member
Публикации: 341

Профил
« Отговор #32 -: Март 26, 2013, 05:56:43 »

С риск да разровя една тема покрита с прах и да разбудя огнени страсти, ще публикувам нещо което лично мене ме разсмя доста и реших да го споделя с вас  Grin Cheesy Cheesy
http://moto.bg/2013/03/25/oxford-english-dictionary-drops-dirty-biker-definition/
Активен

(rock) It`s only Rock`n`Roll, but i like it (rock) Let`s RIDE
горския
Sr. Member
Публикации: 350

Профил Ел. поща
« Отговор #33 -: Март 27, 2013, 06:40:55 »

Peca,темата я разцъкаха преди 3 дни и в мото-форума,е няма толкова противоречиви и взаимоизключващи се изказвания Roll Eyes                                   Като почнеш от това кой каква музика слуша и свършиш с на кой патката му мирише на чесън :evil2:Всички се вкарваме във филма,лично за мен е все едно как ще ме нарича този или онзи,аз съм направил своя избор.От всички мнения тук,това на Pitona е най-близко до моето,и ако братята ми са рокери,рокер ще бъда и аз,ако са моторджии,такъв съм аз :good:Голяма част от мненията са,че като носиш гръб и клубни знаци,значи си рокер????Сигурен съм,че темата ще продължи....... Дрън дрън! Дрън дрън! :beer:А тези ,англичанчета,много бързо се огънаха,сега трябва и ние да ставаме кьосета Лош компютър!
Активен

нека горят гумите,не душата
Pecata
Sr. Member
Публикации: 341

Профил
« Отговор #34 -: Март 27, 2013, 05:55:00 »

Хахаххахахахахахах  Grin просто исках да покажа статията и нямаше смисъл да почвам нова тема като има вече такава въпреки че е не е отваряна отдавна Smiley с удоолствие чакам момента да покараме заедно и след това да си почешим приятелски езиците за мотори жени и тнт по на  Пиянство бира две (шофьорска разбира се )   Grin Grin Grin 
Активен

(rock) It`s only Rock`n`Roll, but i like it (rock) Let`s RIDE
горския
Sr. Member
Публикации: 350

Профил Ел. поща
« Отговор #35 -: Март 27, 2013, 05:57:04 »

Тъй ще да е..... Слънце, море ... Пиянство Пиянство
Активен

нека горят гумите,не душата
Страници: « 1 2 3 Изпечатай

« назад напред »