Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8501 Публикации в 1217 Теми от 202 Членове Последен член: radinski
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: « 1 2 Изпечатай
Автор Тема: Мото изложение Румъния Букурещ април 2009 (небрежна разходка)  (Прочетена 3860 пъти)
samotnika
Гост
« Отговор #15 -: Април 18, 2009, 04:13:10 »

Преправяне Преправяне Преправяне
Активен
kalopan
Full Member
Публикации: 198

BMW K1200LT

Профил Ел. поща
« Отговор #16 -: Април 18, 2009, 04:25:02 »

Аз още тази година смятам да заведа всички желаещи в Румъния.
Да стягаме колите и да атакуваме Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Pecata
Sr. Member
Публикации: 341

Профил
« Отговор #17 -: Април 18, 2009, 07:09:33 »

Айде да се посберем повечко хора  пък може да краднем някой мома, нали едно време тъка се е правило. Аз вече съм си набелязъл една две  Wink  Grin  Grin Grin Вече направихме оглед на мястото пътя сме проучили пък и карта имаме. Ама като се замисля ще сме май само двамата с Къната за зимането, че само ни останахме ергени в клуба. Нищо ще има по-голям избор и повече за нас  Зъл  Grin Grin Grin
Активен

(rock) It`s only Rock`n`Roll, but i like it (rock) Let`s RIDE
mil_hri
Full Member
Публикации: 123

Профил
« Отговор #18 -: Април 21, 2009, 08:57:05 »

Айде да се посберем повечко хора  пък може да краднем някой мома, нали едно време тъка се е правило. Аз вече съм си набелязъл една две  Wink  Grin  Grin Grin Вече направихме оглед на мястото пътя сме проучили пък и карта имаме. Ама като се замисля ще сме май само двамата с Къната за зимането, че само ни останахме ергени в клуба. Нищо ще има по-голям избор и повече за нас  Зъл  Grin Grin Grin
Де да знам!Ъ! Кво !?, аз явно нещо не схващам, цяла България малка ли Ви дойде, че от съседите взете да ги крадете?! ...... Huh?
Активен
д-р Хаус
Jr. Member
**
Публикации: 73

щастието е пътуване,а не крайна цел

Профил Ел. поща
« Отговор #19 -: Април 21, 2009, 11:14:55 »

Кънчо мога да го разбера някак си-той от край време сплотява дружбата между народите  Azn ,ама и Пецата щом е тръгнал по тоя път  Замислен ...Между другото не от личен опит знам,че румънките са много проклети женици,така че,ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРСКОТО!!!  Българин!
Активен

Само слабите се стремят към съвършенство.Силните владеят хаоса!
Pecata
Sr. Member
Публикации: 341

Профил
« Отговор #20 -: Април 21, 2009, 06:02:34 »

Grin Grin Grin АЗ малко си падам скрита лимонка и нищо няма да кажа, защото смятъм да си остана тъкава  Grin . Само знам, че и тука си има доста сърдити моми така да се кажи  Grin иначе съм за да избираме БЪЛГАРСКОТО но аз за да разширяваме територията не заради друго тъй като войните са скъпи  Grin не оставя друг вариант  Grin Grin Grin
Активен

(rock) It`s only Rock`n`Roll, but i like it (rock) Let`s RIDE
Страници: « 1 2 Изпечатай

« назад напред »
Отиди на: