Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8499 Публикации в 1216 Теми от 202 Членове Последен член: radinski
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: « 1 2 3 » Изпечатай
Автор Тема: Как да изберем читав мотор?  (Прочетена 2253 пъти)
Casper1
Jr. Member
**
Публикации: 92

Профил Ел. поща
« Отговор #15 -: Септември 11, 2015, 10:00:23 »

Приятелю, много трагично звучи, че желаеш да си изградиш мнение на база чужди такива.... Roll Eyes Huh? Нали се сещаш, че всеки един от нас има различно мнение, което е формирано на базата наразличен опит. А и в крайна сметка ти уникална личност ли си или искаш да наподобяваш някой?  ???Спри да питаш и не се ослушвай повече, че току-виж си прочел мнение от сорта изобщо да не си взимаш мотор.

Не виждам лошо, след като не разбираш от нещо да потърсиш чуждо мнение, а пък сам да прецениш дали да му вярваш и до колко да се съобразиш с него. Както и да е. Спиеам да пиша по темата, че тръгна в съвсем грешна посока.
За един същи мотор ще чуеш десет различни мнения...и какво ще научиш от това? Зависи кой , какви преживявания е имал с него. На кое ще прецениш да се довериш? На второто мнение или на седмото? Мненията се формират на база личен опит. Мотора, който ще си купиш трябва да бъде такъв, че когато отиваш към него да го яхваш да вървиш с кеф и и да го харесваш най-много от останалите мотори, които са около него, каквито и да са те! Трябва да го харесваш и да го караш с кеф! Всичко останало са технически подробности, които сам си определяш...големина, тежина, кубатура, куфари, слюди, екстри.
Успех!
Активен

Ако не е това което си мислиш, значи е нещо друго! Конфуций
Kavrakoff
Newbie
*
Публикации: 17

Профил Ел. поща
« Отговор #16 -: Септември 11, 2015, 12:45:32 »

Ето едно хубаво мнение
Активен

Suzuki Intruder m800
spirit of BS1
Newbie
*
Публикации: 21

Профил Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 12, 2015, 08:44:39 »

От трите показани в линковете аз бих взел Кавазаки-то нищо, че  не е зелено!..... Ура!.....Кавазакито, както виждаш е с мн.добър външен вид и обслужен...по-голям двигател,което е предимство...свиква се....и цената е доста сносна за този модел,в това състояние по-принцип е мн.по-висока....ако не си купил препоръчвам ти го-не са проблемни машини и доста здрави...ако си взел нещо похвали се със снимки да го видим
Активен
samotnika
Гост
« Отговор #18 -: Септември 13, 2015, 09:16:08 »

В крайна сметка купили си мотор или не.. Де да знам! Де да знам!
Активен
Kavrakoff
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #19 -: Септември 13, 2015, 02:28:39 »

Още не, надявам се тази седмица да се наредят по- добре нещата. Купя ли, няма да прпусна да споделя
Активен

Suzuki Intruder m800
Casper1
Jr. Member
**

Профил Ел. поща
« Отговор #20 -: Септември 14, 2015, 07:28:36 »

Още не, надявам се тази седмица да се наредят по- добре нещата. Купя ли, няма да прпусна да споделя
..да взема да да ти предложа моя ли? Huh? Huh? Huh?
Активен

горския
Sr. Member
Публикации: 350

Профил Ел. поща
« Отговор #21 -: Септември 14, 2015, 08:10:46 »

Човека търси мотор !!! Зъл
Активен

нека горят гумите,не душата
Casper1
Jr. Member
**

Профил Ел. поща
« Отговор #22 -: Септември 14, 2015, 08:45:35 »

Ти с Икаруса да мълчиш  Tongue Tongue Tongue
Активен

горския
Sr. Member

Профил Ел. поща
« Отговор #23 -: Септември 14, 2015, 09:12:09 »

Сега...ще си ги мерим ли?
Активен

bratDonev
Newbie
*
Публикации: 5

Профил Ел. поща
« Отговор #24 -: Септември 16, 2015, 12:35:23 »

[/quot.    Е  де, АWO-то  си е AWO !
Активен
Kavrakoff
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #25 -: Септември 16, 2015, 12:33:09 »

..да взема да да ти предложа моя ли? Huh? Huh? Huh?

отворен съм откъм оферти ....
Активен

Suzuki Intruder m800
samotnika
Гост
« Отговор #26 -: Септември 17, 2015, 12:01:31 »

Четвъртък 19 30 ч на гъбката.
Активен
deepdish
Jr. Member
**
Публикации: 70

Профил Ел. поща
« Отговор #27 -: Септември 17, 2015, 09:36:50 »

Само ти казвам моето мнение... 800 на сузуки ... аз не бих си взел. Не че имам нещо против марката... ама тоя голям кораб с тези малко коне си е живо мъчение. Зависи и какви нужди имаш. Моторите са хубави всички, бих взел Кавазакито, защото е най-евтин и според мен няма разлика със Сузукито. За 9000 лева можеш да си вземеш къде къде по-добра машина, говоря откъм двигател най-малкото. Има Хонди 1100 кубика къде къде по-добри характеристики за същите пари. Ямахи също. Не очаквай големи чудеса от 800 на Сузуки или Кавазаки ... и двата мотора еднакво НЕ вървят Smiley Извинявам се ако съм засегнал някого Smiley
Активен
spirit of BS1
Newbie
*
Публикации: 21

Профил Ел. поща
« Отговор #28 -: Септември 19, 2015, 05:39:40 »

Само ти казвам моето мнение... 800 на сузуки ... аз не бих си взел. Не че имам нещо против марката... ама тоя голям кораб с тези малко коне си е живо мъчение. Зависи и какви нужди имаш. Моторите са хубави всички, бих взел Кавазакито, защото е най-евтин и според мен няма разлика със Сузукито. За 9000 лева можеш да си вземеш къде къде по-добра машина, говоря откъм двигател най-малкото. Има Хонди 1100 кубика къде къде по-добри характеристики за същите пари. Ямахи също. Не очаквай големи чудеса от 800 на Сузуки или Кавазаки ... и двата мотора еднакво НЕ вървят Smiley Извинявам се ако съм засегнал някого Smiley
Бре, бре...КАКЪВ РАЗБИРАЧ.....а да очаква чудеса от Хонда..стига бе...чудото е продадената Хонда
Активен
горския
Sr. Member

Профил Ел. поща
« Отговор #29 -: Септември 19, 2015, 06:56:57 »

Абе , къде е бати Енчо ?..Иначе не е същото  Кой е по,по-най.... Зъл
Активен

Страници: « 1 2 3 » Изпечатай

« назад напред »
Отиди на: