Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8502 Публикации в 1218 Теми от 203 Членове Последен член: Koki
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: 1 Изпечатай
Автор Тема: July morning - 2008 г.  (Прочетена 2245 пъти)
бат Димо
Administrator
Hero Member
Публикации: 1149

Honda VTX1300 S

Профил WWW
« -: Юли 01, 2008, 10:44:17 »

Еваларка на Общината и на организаторите и на всички, които допринесоха купона да бъде на ниво. Песни, танци, бира, огньове, море ... всичко си имаше. Дори и изгрев. За изгрева - предполагам, не съм го виждал, но нямаше да има слънце днес, ако нямаше изгрев, тъй де ... Бат Васко Кръпката ни разби с хитове, Жоро Мархолев със сола, нашите авери от група 4 с професионализъм, а Бориморта свирише страхотно блус на цуб тромбона си. Изкефихме се максимално.
Наздраве!!!!!!!!!!!!

майкооооооооо

луди

Мархолев и компания разбиват с яки сола

майкооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

гадни рокери

Бате Васко е герой,
песничка за Морски братя
изпя той

бат Васко Кръпката Forever!!!!!!!!!!!!

алкохолисти

тц тц тц

Цуб тромбонът в действие ... скоро виждам бургаската филхармония да забива яко упадъчен капиталистически блус и рок, заливайки се с бира и мятайки коси под въздействието на солото на този странен елемент ...

БоРИМОРТ!!!!!!!!!

хм ...

охооо

гости .... какво да ги правим - цял концерт организирахме заради тях  Wink Wink Wink

майкооооооооооооооооооо

Е, това вече няма да го повярвате, но ако искате - тържествено ми обеща да не се качва повече на писта и да газира само чопъри!!!!!!!!!!!

опааа

Тая мацка ни разби с оригинален блус. Евала!!!!!!!!!!!

Пълен разплох@!$!#$^%$&^$@^#$!

Ето и всичките снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259512&view=1&photo=1

Активен
Borkata
Jr. Member
**
Публикации: 43

Профил
« Отговор #1 -: Юли 03, 2008, 11:06:21 »

Поздрави от Велико Търново.

Тука жега, мъка, не ми се пие нещо (даже бира), изпити се взимат тегаво, бачкам, абе красота... Скоро в Бургас няма да мога да дойда на сбирка, ама така ще е - бачкам за членски внос и мотор Smiley ахаха (то и сам не си вярвам, че ще събера паричките де...).
Та по повод първоюлския изгрев - Баща ми ми звънна от Бургас летния театър да чуя по телефона Юрая и Джулая Sad - Липсва ми морето бе хора, можете ли да почнете да копаете към търново, аз наобратно към вас, та да има един соленоводен канал... Моторите на шлеп и по канала до морето...
Няма начин.

Поздрави за добрите фотографи... В Търново да знаете - всеки ден работя във фото, тай че ако ви се доиска да поизкопирате някоя друга снимка с добро качество само прескочете 200-230 км. Ще се радвам да ви видя Smiley

Поздрави отново от Борката
- Мотоджия по ентусиазъм.
Активен
Borkata
Jr. Member
**
Публикации: 43

Профил
« Отговор #2 -: Юли 05, 2008, 04:56:02 »

Привет отново,

Не издържах, взех си изпитите и съм на бургаска земя до неделя вечерта, в понеделник наобратно към старата столица.
Поздрави и ако има място на събиранката тази неделя - идвам.

Борката
Активен
Страници: 1 Изпечатай

« назад напред »
Отиди на: