Форумът на МК "Морски Братя" Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Сайтът и форумът отново са онлайн. Ако желаете да се регистрирате, моля изпратете e-mail на: gg.v@abv.bg или mcc.seabrothers@gmail.com
  8502 Публикации в 1218 Теми от 203 Членове Последен член: Koki
* Заглавна Страница Помощ Търси Календар Вход Регистрирай 
« назад напред »
Страници: 1 Изпечатай
Автор Тема: Димо Димчев - БАТ ДИМО......  (Прочетена 3618 пъти)
samotnika
Гост
« -: Март 14, 2013, 03:00:39 »

Знам че на всички, които го познавахме,  много ще ни липсва.Знам че с нещо се е докоснал до сърцата ни.Знаете всички че беше много дейна личност,познаваше много хора,посещаваше всякакви мероприятия,даваше интервюта,написа много статии,пътеписи,видеофилмчета,снимки и какво ли още не.Той е един от основателите на МСС МОРСКИ БРАТЯ ,подържа се сайта и форума взимаше активно участие във всички клубни мероприятия.Развиваше мото-движението както в Бургас също така и в цялата страна.Смятам че тука е мястото да му отдадем заслужената почит,като публикуваме всичко свързано с него,той го заслужава........                    
« Последна редакция: Май 05, 2014, 07:00:57 от LoadingMaster » Активен
samotnika
Гост
« Отговор #1 -: Март 18, 2013, 01:35:54 »

Активен
Pecata
Sr. Member
Публикации: 341

Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2013, 06:16:10 »

И аз ще добавя много добри спомени с обичайните ни годишни забежки към северната ни съседка за мото-изложенията в Букурещ. Общо взето двамата с Бат Димо си бяхме единствените желаещи за този тип разходка прекарвахме си страхотно и неповторимо оглеждахме последните модели мотори и румънските манекенки който ги презинтираха когато към всичко това се включише и страхотното време картината беше пълна благодаря ти Бат Димо !  Smiley

Активен

(rock) It`s only Rock`n`Roll, but i like it (rock) Let`s RIDE
LoadingMaster
Administrator
Hero Member
Публикации: 686

Joro

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 18, 2013, 11:12:36 »

Активен

"Всичко, което не е до Морето, е провинция" - Ърнест Хемингуей
LoadingMaster
Administrator
Hero Member
Публикации: 686

Joro

Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: Март 19, 2013, 11:21:35 »

http://www.burgas.bg/bg/news/details/1/14701
Активен

"Всичко, което не е до Морето, е провинция" - Ърнест Хемингуей
samotnika
Гост
« Отговор #5 -: Април 01, 2013, 01:31:08 »

http://www.youtube.com/user/batdimo
Активен
samotnika
Гост
« Отговор #6 -: Май 13, 2013, 11:03:09 »

Активен
dr.div
Jr. Member
**
Публикации: 28

Профил Ел. поща
« Отговор #7 -: Май 23, 2013, 05:03:15 »

Здравейте приятели! Не сме свирили /група OFFRoad/ от близо 2 години /1г и 8 мес/-не ни се свири. Някак си нищо не е както преди... Но да не Ви занимавам с психологическите ни "прищевки". Утре ще свирим! И посвещаваме концерта си на Бат Димо-правим го заради него и заради хубавите времена, които прекарахме заедно с него и Вас! Светла му памет! Бог да Ви закриля и бъдете здрави! Деян
 п.с. Ако някой е близо до София ще се радваме да ни посети- Национален офроуд фестивал, село Суходол, 21 часа http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=166129
Активен
Pecata
Sr. Member

Профил
« Отговор #8 -: Май 25, 2013, 12:41:51 »

На мен идеята която сте замислили е много добра поздравления без съмнения и на Бат Димо щеше да му хареса поне това е моето мнение до колкото го познах аз. Надявам се и по други различни от споменавания поводи да се виждаме и да се наслаждаваме на музика хора и още нещо Smiley Поздрави на група Offroad:)
Активен

samotnika
Гост
« Отговор #9 -: Януари 04, 2014, 10:44:10 »

Активен
Pecata
Sr. Member

Профил
« Отговор #10 -: Януари 05, 2014, 06:40:01 »

Sad ех Димич ... липсавш ми
Бат Ванко това да не е една от последните снимки с Бат Димо която сте си правили заедно, моята беше от една есенна разходка до созопол кейчето и на кафенцето където ходим но ми остана в Бургас и сега не мога да я публикувам ще е хубаво ако всеки си публикува своята последна снимка с него или ако не е последната то някоя с която го е запомнил в спомените си !
Активен

joro varna
Jr. Member
**
Публикации: 75

Профил Ел. поща
« Отговор #11 -: Януари 06, 2014, 07:33:04 »

Активен
Pecata
Sr. Member

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2014, 03:32:06 »

.... Рожден Ден   Бат Димо, тъжно ми е че те няма физически сред нас   Cry  но знам че ни навестяваш от време на време да видиш как се справяме с развиването на мото-движението, хубав рожден ден щеше да направиш пак сигурен съм, знам че не беше много по пиенето но ще пийна една две бирички  Пиянство  и ще си припомня какви хубави спомени сме имали заедно Бог да прости и ние напред .

http://www.youtube.com/watch?v=gfpPWnKby9I
Активен

горския
Sr. Member
Публикации: 350

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: Февруари 04, 2014, 06:41:19 »

Ех,братя,напълнихте ми душата!!!R.I.P. Димич!!!
Активен

нека горят гумите,не душата
mil_hri
Full Member
Публикации: 123

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2014, 11:35:29 »

.... Рожден Ден   Бат Димо, тъжно ми е че те няма физически сред нас   Cry  но знам че ни навестяваш от време на време да видиш как се справяме с развиването на мото-движението, хубав рожден ден щеше да направиш пак сигурен съм, знам че не беше много по пиенето но ще пийна една две бирички  Пиянство  и ще си припомня какви хубави спомени сме имали заедно Бог да прости и ние напред .

http://www.youtube.com/watch?v=gfpPWnKby9I

Cry  Cry  Cry
Активен
Страници: 1 Изпечатай

« назад напред »
Отиди на: